Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a hálózat hogy valósítható...

Ez a hálózat hogy valósítható meg?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy db router osztja el a netet. Egy gép kapcsolódik hozzá kábellel, a többi WiFi-n. Szükségem lenne egy vezetékes hálózatra, ami kommunikál a meglévővel, de kábellel nem tudom összekötni őket.


Van itthon egy Linksys WAP11 Access Point és egy 3com 3CRWE454G72 access point. Utóbbinak van repeater és bridge funkciója is de ezeket még nem sikerült felélesztenem. Van még egy switch is. Ezekkel hogy lehetne megvalósítani ami nekem kellene? Részletesen, ha kérhetném mert nem vagyok túl jártas a témában.


2012. okt. 22. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A meglévő hálózat marad, a 3com AP-t pedig bridge módban hozzákötöd. Aztán az AP-ba megy a switch.

A felélesztés alatt mit értesz? A konfig valszeg kábelen keresztül megy a böngészőbe írt IP címen keresztül. Az AP-t célszerű először simán gépre kötni és úgy konfigolni.

2012. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!