Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy Ace Usb csatlak...

Samsung Galaxy Ace Usb csatlakozó probléma, próbáltam már mindent, amit találtam a neten, de egyik se jó, teendő?

Figyelt kérdés
Egyszer sikerült csatlakoztatni, de többször nem. Hozzáteszem amikor sikerült, akkor is csak sokadjára. Aztán leszedtem a Kies nevű programot. Azzal sem jártam sikerrel. Próbáltam úgy is hogy kikapcsolom a fejlesztésnél az USB hibakeresőt, de úgy sem sikerült. Tudom hogy már van fent hasonló kérdés, de szeretném ha a problémám megoldódna!
2012. nov. 3. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

tudok jaó megoldást ha még mindig nem jaó :D és nem akarsz vesződni vele

bemész számtek bótba mondod a csávónak v nőnek . szeretnél venni usb adapter micro sd memkártyához

[link] ilyesmi

400-500 ft az ára. nem vészes, ezáltalá úgy fog funkcionálni a memkártyád, mintha pen-drive lenne

2012. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak 500 Ft?
2012. nov. 5. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
hát kb akörül van
2012. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!