Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az újabbik mac mini (4magos)...

Az újabbik mac mini (4magos) van olyan erős teljesítményű, mint a macbook pro retina 15 colos?

Figyelt kérdés
Szóval erős gép kéne munkára, grafikai, konvertáló egyéb teljesítmény igényes munkára! a mac mini jobb verziója egy külön vásárolt monitorral 300-ból bőven megvan! míg a mac pro-k tudjuk mennyibe kerülnek! Valakinek tapasztalata?? Minden vélemény érdekel!

2012. nov. 22. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Ha már minden vélemény érdekel, az én véleményem az, hogy a mac-et olyan messziről kerüld el, amilyen messziről csak tudod!

Fúj!

2012. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig még nem volt mac-em, úgyhogy írd le a véleményedet, hogy miért? Állítólag munkagépnek jók, de ha elmondod a véleményed és meggyőzöl akkor lehet nem is foglalkozok vele? Szoftver hardver stb. köszönöm!
2012. nov. 22. 23:58
 3/7 anonim válasza:
ez baromság én vettem egy mac minit i7-eset kb másfél éve és sokkal jobb mint a többi szar vírusos gép.Nagyon jol megcsinálták magát operációs rendszert ugyhogy csak ajánlani tudom.
2012. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen monitorral használod? Gyors? Minden rendben van vele? billentyűzet egér stb milyet használsz? Mond már el a teljes tapasztalatodat véleményedet mert vásárlás előtt állok és tanácstalan vagyok hogy melyiket érné meg jobban (anyagilag a mini, de ha nincs teljesítmény különdbség a laptop és a mini között, akkor egyértelmű a válasz) írj levelet vagy itt! Köszi!
2012. nov. 23. 22:14
 5/7 Multigod97 ***** válasza:
Iagzából négy magosat csak SSD-vel érdemes használni, am ha a 2.6GHz-set +256Gb SSD-t választad az megvan olyan erős
2012. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"többi szar vírusos gép"


Macre is van vírus, még meg nem is akármilyen. Nagy baromság ez a hiedelem, hogy linuxra meg Mac-re nincs.

[link]


"munkagépnek tökéletes"

Nem nevezném meg a szóban forgó unkahelyet, de itt egy macbook pro 2009 mid 13,3+-as géppel egyszerűen nem boldogulunk. Az osx-el képtelen felprogramozni assembly-ből HEXA fordítással az USBn rákötött mikrokontrollert.

Fel kellett rá telepíteni egy windows7-et, hogy ezt a feladatot el tudja látni. Pedig ez egy egyszerű kódfordítás ingyenes szoftverek bevetésével.

Innenstől kezdve nincs értelme azon vitatkozni, hogy mi a kompatibilisebb a legtöbb szoftverrel, mac, vagy microsoft.


Egyébként, a google szimpla, olcsó tömeg gyártott alkatrészekből építi szervereit, nem apple termékekből. Ez sem véletlen!?!

2012. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg is látszik néha a youtube-on :D
2012. dec. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!