Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » C meghajtón szeretnék helyet...

C meghajtón szeretnék helyet felszabadítani de hogyan?

Figyelt kérdés
Már mindent kitöröltem amiről tudtam micsoda és nem fontos nekem. Eddig mindig karbantartották helyettem a gépet úgyhogy bocs ha nagyon alap.
2009. aug. 17. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

ami fontos írd ki dvd-re vagy ha nagy adatról van szó akkor vegyél neki egy külső merevlemezt és azt még ott vírus sem támadhatja meg XD

ha nincs pénzed rá akkor inkább azt amit néha szoktál használni tömörízsd win rarral

2009. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

>CCleaner programot érdemes használni. Alapból amit felajánl, minden mehet.

Lemezkarbantartónál a visszaállítási pontokat is érdemes törölni.

>Ha van TotalCommandered, akkor érdemes törölni: doc and sett/user/local settings/temp mappa teljes tartalmát...ez akkor hasznos, ha pl megszakítottál dvd másolást, írást...akkor ebben a mappában lehet néhány GB fölös adat. Előbb a rejtett fájlok megjelenítését be kell kapcsolni a TC-ben...

2009. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mi az a TC? egyebként köszi :)
2009. aug. 17. 22:08
 4/5 A kérdező kommentje:

rájöttem

bocs előbb kérdezek mint gondolkodom :S :)

2009. aug. 17. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
futtasd a lemezkarbantartót, azzal is felszabadíthatsz helyet.
2009. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!