Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone-m van, de nem működik...

Iphone-m van, de nem működik rajta a fényképező. Nagy szívás. Újra is volt indítva. Meg ha jól tudom egyszer szoftvert is frissítettem. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Első körben próbáld restore-olni.
2012. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha meg van a garija, vidd szervízbe.
2012. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szervizbe viszont nem akarom vinni, mert akkkor sokára kapom vissza :/
2012. dec. 8. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Restore sikerült?
2012. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit kifejtenéd pontosabban, mert nem vagyok egy technikai zseni :)?
2012. dec. 9. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Számítógépre dugod a telefont, elindítod az itunes-t, ha nincs fent akkor telepíted. [link]

Bal oldalon a listában megjelenik a telefonod, klikk rá, aztán pedig restore iphone.

Az itunes csinálni fog egy biztosnági mentést a telefonról, letölti a legfrissebb elérhető szoftvert, ledarál mindent a telefonról és újra felteszi az oprendszert. Ha ez kész akkor felajánlja hogy a telefont (ami ekkor már gyári állapotban van szoftveresen) beállítsd mint új telefon, vagy pedig vissza akarod-e tenni a dolgaidat a bitonsági mentésből. Az utóbbit választod, és akkor vissza kerül minden beállításod, sms-ek képek stb.

Ha szoftveres probléma volt a fényképezős dolog akkor ezzel meg kell "javuljon". Ha nem akkor vedd fel a kapcsolatot az apple-el és segítenek. [link]

2012. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) megpróbálok ez alapján valamit tenni :)
2012. dec. 11. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!