Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook Pro retina vagy air?

Macbook Pro retina vagy air?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Macbook-ot. 400.000 Ft-om lenne rá. Találtam egy oldalon 400.000-ért egy angol billentyűzetes bontatlan 13"-os retinás prot, szerintetek lopott, vagy miért adják ennyiért? Megvegyem, vagy ne? A másik lehetőség egy Air lenne, bővített ram-mal (8gb) az XMS-ből, magyar billentyűzettel. Szerintetek? Tudom hogy a Pro ennyiért sokkal jobb, de nem tudom, lopott-e...

2013. jan. 17. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Amerikában megnéztem, átszámolva olyan 380e egy ilyen retinás masina. Nem tudtok olyan oldalt, ahol annyiért amerikából elhozzák? Tehát Magyarországra tudnak szállítani?
2013. jan. 17. 21:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos ragaszkodsz a Macbookokhoz?

Ennyiből már egész jó laptopokat is lehet venni.

2013. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Épp ebbena percben jelentettem egy oldalon egy macbook pro-t áruló, valószínűleg csalót.:)


Szóval, amerikából ha rendelsz számold hozzá, hogy nem Eus tagállam ,így kell vámot fozetned, ami kb majdnem annyira viszi fel az árát, mintha itthon vennéd (vagy angolból, ahonnan nem kell fizetni vámot.)


Az ára, nos. Az új ára egy 15-ös (ugyan de sebaj) retinának 928 990 Ft (apple.hu)

Innenstől kb tudod, hogy milyen ár reális érte, és mi az átverés.


Ha mindenképpen veszel, szeirntem inkább retinásat. Szebb a képe, meg nem olyan elvéknyuló netbook fílingű valami.

2013. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz, én nem vennék mac-et ha már ennyi pénzem lenne.

Inkább egy megbízható dell vostro.

Alu ház megvan. i7megvan. Mi kell még?

A mac szoftveresen meg számomra egy kiállhatatlan förmedvény.

2013. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, fontos a Mac :)! Már látom hogy Amerikából rendelve sem olcsó! De egyébként ezt a MacBook pro retina 13"-t egy Apple termékekkel foglalkozó bolt oldalán találtam! Egyébként nem lehet megnezni valami alapján hogy nem lopott-e? Van valami száma amivel meg lehet nezni hogy keresik-e nem?
2013. jan. 18. 07:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, fontos a Mac :)! Már látom hogy Amerikából rendelve sem olcsó! De egyébként ezt a MacBook pro retina 13"-t egy Apple termékekkel foglalkozó bolt oldalán találtam! Egyébként nem lehet megnezni valami alapján hogy nem lopott-e? Van valami száma amivel meg lehet nezni hogy keresik-e nem? Egyébként lehet hogy kiment valaki amerikába és ott megvette.
2013. jan. 18. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!