Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ebay-en rendelés paypal...

Ebay-en rendelés paypal segítségével? Sajnos elrontottam.

Figyelt kérdés

Sikerült létrehozni egy saját paypal fiókot, az összeget is levonták érte a kártyámról, de rossz kódot adtam meg az aktiválásnál( ugyanis én a telefonomra kaptam a kódot, de az e-mailemben is volt egy 4 jegyű kód, én azt adtam meg)még össze is tudtam kapcsolni a paypal fiókot az ebay fiókkal, de mikor a pénzt akartam volna utalni ezt írta ki: We have disabled the use of this card on PayPal. You can add a different card. If you'd still like to use this card with PayPal

Most fogalmam sincs mit csináljak, hogy ki tudom-e javítani a kódot, vagy újat hozzak létre, de ezt talán nem is engedné mert már regisztráltam ezzel a kártyával, nem? Remélem valaki érti és tud segíteni! Köszönöm



2013. jan. 23. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Paypalt hívd fel és közöld mi a gond, segítenek. Emailt is írhatsz.
2013. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En ertem mirol beszelsz, de az utolso mondatnak csak a felet masoltad be:

If you'd still like to use this card with PayPal... Ebben a mondatban van arrol szo, hogyha tovabbra is ezt a kartyat szeretned a PayPalon hasznalni, akkor..... mit irnak utana? Mert abban van a megoldas!

2013. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!