Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kindle Paperwhite-ot lehet...

Kindle Paperwhite-ot lehet már Magyarorszégra rendelni amazonról? Mennyibe jönne ki szállítással, tokkal vonóval együtt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
1.Miért ne lehetne? 2. A cucctól függ.
2013. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pár hete még nem lehetett megrendelni magyar címre.

$119 ha jól számolom nagyjából 27 ezer körül van, de nem igazodok ki az amazonon, kb mennyi lenne mindennel együtt??

2013. jan. 24. 11:29
 3/6 anonim válasza:

Paperwhite Magyarországra még nem rendelhető (tegnap próbáltam), reméljük nemsokára telítődik az USA piac és Európába is rendelhető lesz.

A 119 dollárosat viszont akkor sem fogsz tudni rendelni, mivel az reklámos, és USA-n kívülre csak reklámmentes rendelhető mindegyik KINDLE-ből (ez 139 dollár).

Teljes árra még rájön 21 dollár házhoz szállítás, meg 27% ÁFA, így tehát kb. 200 dollár.

2013. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok! Ma már tudtam rendelni (pedig karácsonytól ígérték), ára kiszállítással, áfá-val 203 dollár
2013. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm :)

Innen rendelted ugye???

[link]


Le tudnád írni nagyjából hogyan kell?? Szerintem napokon belül én is megrendelem.

Az utalás pl hogy működik???

2013. febr. 5. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor hogyhogy kevesebbért is árulják a Vaterán? Lecsalják a vámot, vagy hogyan?
2013. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!