Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adott egy több oldalas PDF...

GU_HUN kérdése:

Adott egy több oldalas PDF dokumentum. Amit én szeretnék: csak egy-egy oldalt kimenteni ebből a dokumentumból. Acrobat readerrel próbáltam, de az mindig csak az egész dokut akarja menteni, kivágni egy-egy oldalt nem lehet. Ötlet a problémára?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:

a.)Nehéz megoldás: notepadben elkészítem az oldal latex kódját, majd texmaker-el pdf-et csinálok belőle.

b.)Ha jól megnézed a readert, akkor találsz olyat, amivel ki tudsz jelölni, ezt beilleszted wordbe, keresel egy online word-pdf convertert és megvan az oldal

c.) Átkonvertáltatod word formátumba( .doc, vagy docx-be), és kijavítod a konverter hibás dolgait törlöd a többi oldalt majd visszakonvertálod.

d.) Megveszed az Adobe Acrobat-ot és megcsinálod vele.

2013. febr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Telepítesz egy pdf creator-t ami beépül a nyomtatók közé, majd az eredeti fájlból nyomtatás->kiválasztod a szükségs oldalt(oldalakat) nyomtatónál kiválasztod pdf creatort így megkapod a szükséges oldalt(oldalakat) pdf-be.
2013. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lajos54 ***** válasza:
100%
Van egy ingyenes, magyarul is tudó program, a "PDF Split And Merge Basic". Mint a neve is mutatja, lehet vele PDF fájlokat összefűzni és szétvágni. Lehet egy-egy oldalt törölni, és még néhány dolgot módosítani. Hamar meg lehet tanulni a használatát, nekem eddig bevált.
2013. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kszi mindenkinek. megoldódott egy dopdf nyomtató telepítéssel
2013. febr. 8. 09:13
 5/5 anonim válasza:
A fentiek közül nekem a PDF Split And Merge Basic-kal sikerült, ez nagyon jó program, automatikuson magyar nyelvűvé állította magát, könnyen kezelhető, én mindenkinek ezt ajánlom.
2018. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!