Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az account magyarul?

Mi az account magyarul?

Figyelt kérdés

Tudom mit jelent, a szószoros fordítását is. minden nap több account-t hozok része a munkám során, de egymás között sem használunk rá magyar szót. most kéne egy magyar szövegbe és egyszerüen nem tudom mi lehet a magyar megfelöje.

szóval egy szót vagy kifejezést szeretnék kérni, nem körül írást.


2008. jún. 5. 14:55
 1/8 anonim válasza:
100%
A fiók amit szoktak rá használni, máshol a felhasználó néven fut. Nincs több ötletem
2008. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

account

számla, azonosító

2008. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban "felhasználói fiók"-ként lehet fordítani, azt hiszem, ez a hivatalos megnevezése is.
2008. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a második válaszolónak üzenem, hogy sztakit én is ismerem de olvassa el elöbb a kérdésem mert nem erre voltam kiváncsi.

a harmadik válaszolónak meg köszönöm, azt hiszem ez lesz a legjobb, de ha van még ötlet vasárnapig jöhet.

2008. jún. 5. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért ha abban segítenél, hogy milyen környezetben kell az account szó, akkor közelebb lehetne jutni a magyar megfelelőhöz. Számítástechnikában kell? Vagy gazdasági területen? Mert ugye ez sem mindegy.
2008. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést de a 2. válaszoló nem tudhatta, hogy neked mire kell, iletve, hogy milyen területen kell. Mert ő lehet gondolhatott a gazdasági szektorra. Meg mondjuk lehet nem kéne lehurrogni őt, hisz csak segíteni akart...
2008. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a számítástechnika szó alá tettem be a kérdésem és oda írtam, hogy "minden nap több account-t hozok része a munkám során" gondolom aki ezzel foglalkozik egyböl rájön, ahogy az elsö és harmadik válaszoló meg is válaszolta a kérdésem. ha gazdaságilag érteném akkor oda raknám be a kárdést.
2008. jún. 6. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2008. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!