Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eddig XP volt, de most feltele...

Varga Atesz kérdése:

Eddig XP volt, de most feltelepítettem a Win7 et, és nem tölti ki a az egész monitort a kép pedig xp-én jó volt. Én csak képernyőfelbontás címkét találtam a softwaren de azon nem tudtam beállítani. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltetted a drivereket is?
2013. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A géphez kaptál elméletben alaplapi CD-t, azon kell lennie az alaplapi VGA driverének is. Ha nem kaptál, akkor a netről kell letöltened, a gyártó honlapjáról. Nekem INTEL (R) Graphics Accelerator Drive van fent (ikonja a Tálcán), illetve a Vezérlőpultban a grafikus hardver beállítása. Windows7-ben is hasonló lehet.
2013. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!