Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok jó lap-top-ot (a keret...

Tudtok jó lap-top-ot (a keret 100-110 ezer Ft)?

Figyelt kérdés

a keret fent van, hát az az igasság h. én ezekre szoktam használni egy gépet: film, sims, gta(ritkán), netezés, IMVU (nemtudom h. tuggyátok-e h. az mi egy netes progi) én ezeket néztem ki: [link]

[link]

persze ha tudtok jobbat akkor agyatok linket, fontos! mert kedden vennénk vagy ha csak arra lenne lehetőség rendelnénk, ha minden kötél szakad felmehetünk 115 ezerre is, de ne igen többet... nagyon fontos h. gyors legyen, előre köszönöm :)



2013. febr. 15. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában ez a legjobb :

[link]

Olyan ami egy kis játékra is alkalmas az már drágább:

[link]

Az Acer laptopokat felesd el, nagyon gyenge a burkolatuk, akárcsak az Asusoknak ebben az árkategóriában.

2013. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Ez tévedés!


Azonos árkategóriában nincsenek eget verő különbségek, amúgy sem lehet specifikusan kijelenteni egy márkára, hogy jó vagy rossz. Egyes modellekre lehet ezt mondani részletes tesztelés után, bár így is szubjektív marad, mert eltérő, hogy kinek mi a fontos, és hogy mire használja a gépet.


Ebben az árkategóriában egyébként is muszáj vagy kompromisszumokat kötni. Ez sem feltétlen így van, de azért nagy általánosságban kijelenthető, hogy amelyikben erős processzor van, abban a videokártya gyengébb, illetve vica-verza. Irodai munkánál elsősorban a gyorsabb processzor dominál, multimédiánál pedig a videokártya.

2013. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1# az a laptop nem kis játèkra való.Tudok neked belinkelni ugyan ilyen specifikációval rendelkező gépet amin akadásnélkül fut a far cry 3.


Itt van https://www.youtube.com/watch?v=jy1BRvhA9Z0&feature=youtube_..



Vagy nézegesd a feltöltő oldalán lévő videókat.

2013. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez h. jon ide???
2013. febr. 17. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!