Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ROM telepítés (Ice Bean 4.2)...

Raddanii kérdése:

ROM telepítés (Ice Bean 4.2) után a telefon nem indul el, hanem folyamatosan csak újraindítja magát, miután eljut az Xperia feliratig. Mit tehetnék? (konkrétumok lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Adott egy rootolt SE Xperia Arc, amire fel szerettem volna tenni az Ice Bean 4.2 ROM-ot. Ez alapján dolgoztam: [link]

Miután CWM-mel feltelepítettem a ROM-ot, és elindítom a telefont, az eljut az Xperia feliratig, tölt, aztán újraindul, majd miután újra eljut az Xperia feliratig, megint újraindul, és ezt csinálja, mióta felraktam a romot. Próbáltam belépni a CWM-be, hogy újratelepítsem, vagy hogy ott kezdjek vele valamit, de az a bökkenő, hogy egyszerűen nem tudok belépni, bármit is csinálok. Mivel a telefont nem tudom elindítani, ezért a gép sem (ezáltal a flashtool sem) érzékeli.

Mit tehetnék?



#nem indul #elakadás #Sony Ericsson Xperia Arc #Ice Bean 4.2 #folyamatosan rebootol #nem ismeri fel a flashtool
2013. febr. 17. 19:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!