Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows7 Home premium rendszer...

Ricsi frank kérdése:

Windows7 Home premium rendszert használom és egyik naprol a másikra el tunt a hátérképem és a jobb alsó sarokba ez jőt:: Windows7 bulid 7601 A windows ezen példánya nem eredeti . Mi a tehednő?

Figyelt kérdés
. Frisiteni is probáltam nem engedi termék kulcsot meg nem kaptam hozá nem én telepitetem hanem egy ismeretlen most mi a tehendő?

#Windows7Home_premium-termék-kulcsa #nincs meg segitene valaki? #pár termék kulcsal?
2013. febr. 20. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
nem eredeti a windowsod, már semmit nem tudsz vele csinálni, vedd meg, vagy ha nem akarod megvenni akkor telepítsd újra és aktiváld windows loaderrel
2013. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Amennyiben megvásároltad kellett kapj lemezt vele, vagy a gépeden lennie kell egy hologrammos matricának (coa matrica:

[link]


Amin ott van a cd kulcs.

Ezt beírod a megfelelő helyre és már kész is.

Amennyiben ezekkel nem rendelkezel, úgy vásárolnod kell egy eredeti windows 7 példányt.

2013. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha neten veszi a windowst nem kap cd-t, se matricát
2013. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%

ne hallgass rájuk... win 7 loader kell csak :)

sok hülye ember már megvenné...

2013. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4/4


Mert nem szeretünk lopni?

Húha micsoda balekok vagyunk.

Gondolom te bemész a boltba és a kiflit is ellopod...

2013. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szedj le egy Loadert akarmelyik torrent oldalrol :))) es igen Balekok vagytok :))) es ha nincs riziko akkor a kiflit is el rakom :)
2013. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert egy suttyó tolvaj vagy és még büszke is rá. járna a deportálás, ami azt illeti...
2013. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
:))) Azèrt mert te arra vagy büszke hogy anyàdèk egy hitteles lakàsba /hàzba laknak ès lizinges autòval jàrnak ès minden nap azèrt küssköenek hogy legyen kaja meg szàmlàknki fizetve :))) Picit cili :))) Tudod lehet deportàlnibminket akkor vessünk màshol egy hàzat ès egy auto :)) huuu de kibasstak velünk :))
2013. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dolgozom. anyáméknak nincs lízingelt kocsijuk, kertes házban élnek.

Mielőtt hülyeségekkel lövöldözöl ne magadból indulj ki.

Amúgy meg ha olyan nagyra vagy a pénzetekkel, apád szarhatna eléd eredeti lemezeket is, te kis.. áh meg se nevezlek...


Minden esetre eljárhatnál egy tanfolyamra (apád biztos kifizeti neked), hogy megtanulj írni, meg fogalmazni, ha már azt nem tudsz lopni a neten, te #00000

2013. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
LOL nincs ekezetem mert angol gepem van :D es nincs szuksegem iskolara csak egy eretsegirevolt h lehesen valakozason...es LOL nem vagyok Roma ha arra celzol :D
2013. júl. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!