Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehhet 4story privát...

Hogy lehhet 4story privát szervert csinálni, saját használatra?!

Figyelt kérdés
Rengeteg p szerv van de én akarok 1 sajátot ahol az én gépem a szervergép és csak páran lennének a szerveren és minden prémium dolog ingyen lenne stb-stb ennek hogylehet belefogni?

#szerver #privát #4Story #saját #lehhet #használatra?!
2013. ápr. 12. 16:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy hogy csak egy IP cimet kellene kicserélni vagy néhány file-t a játék mappáában mint a privát szervereknál szóval ez csak ásmásolat lenne az eredeti szerverről vagy egy privát szerverről csak másik IP vel és pár változással de a map-okban nemlenne változás
2013. ápr. 12. 17:45
 2/2 anonim válasza:
én gatesofandaronnak írtam levelt, azt írták nem legális, több oldalon meg pl elitepvpers.de oldalon meg kintvannak a szerver filek meg videok is vannak a szerver készítésről, én most afelé tájékozódnék hogy ezért kaphatok e büntetést ha 2-3 haverral bekockulunk saját szerveren, és hogy a felhasználás a szerverfilekból, legális e vagy milyen büntetést szabnak ki ? de ha nem legális miért van többszáz angol private és magyar private szerver?! tuti hogy nem vették meg, de akkor most mivan ? XD elnézést a hülye válaszért és kérdésért remélem, tudnátok segíteni csak már elegem van hogy nekem semmi se jön össze -.-
2014. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!