Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi, fehér, Flashelt (nem...

Régi, fehér, Flashelt (nem tudom a pontos nevét) XBOX360-al fel szabad menni XBOX LIVE-ra?

Figyelt kérdés
Az egyik haveromnak még a régi fehér XBOX360ja van (flashelt) és nekem meg új slim szintén flashelt.Én a Slimmel felmentem XBOX LIVEra és működik is remélem sokáig nem fognak kibannolni.Haveromnak mondtam ő is jöjjön fel,de ő azt mondta hogy elvileg a régi fehér flashelt xbox szétmegy az xbox livetól.Szóval teljesen kiüti nem lehet bekapcsolni. Ez igaz? Előre is köszönöm a válasszokat! :)

2013. máj. 5. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A flash-elt X-eket előbb -utóbb megfogják mert a bann az hullámokban történik de előtte "fag"-elik a gépet és a következő csatlakozás utánn már bannt is kapsz.
2013. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kérdés másik fele az hülyeség,ugyan úgy lehet Live-ozni bármelyik Xbox-al.
2013. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!