Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a tálcát visszaál...

Hogyan lehet a tálcát visszaállítani a képernyő aljára, vízszintesen?

Figyelt kérdés
1 éves kislányom véletlenül átállította! nem tudom, hogyan. Most jobb oldalt van a tálca. Szeretném, ha újra alul vízszintesen lenne! Sehogy sem tudom visszaállítani.
2009. szept. 30. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy pl. oldalra kihúztad. Jobb gomb, zárolás feloldásas (ha esetleg zárolva volt)és egyszerűen visszahúzod a helyére. Ott újra jobb gomb és zárolod. Én a automatikus rejtést is ki szoktam kapcsolni, mert idegesít, hogy ott ugrál.
2009. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
érdemes zárolni (a jobb egérgombbal), akkor véletlenül nemlehet elhúzni.
2009. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi. nem tudom alulra húzni! követem az utasításokat, de nem sikerül. hogyan kell?
2009. szept. 30. 12:13
 4/6 A kérdező kommentje:
annyira idegesít, hogy egy 1 évesnek 2 kattaintással sikerült, nekem meg nem!
2009. szept. 30. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tálca üres részére kattints, Tulajdonságok/Tálca zárolása. Itt lehet mindent beállítani, egyébként fogd meg az egérrel és húzd le alulra, aztán zárolás.
2009. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi. sikerült.
2009. okt. 1. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!