Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen formátumban lehet...

Milyen formátumban lehet lejátszani egy audio CD tartalmát, egy iskolai rádiórendszeren? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mi készítettük az iskolarádiót az évben, nem is volt probléma addig még olyan zenéket játszottunk, amiket alapból letöltöttem. Viszont ha konvertálom (amire most nagyon nagy szükségem van) a hang "körbe körbe megy" a rendszeren. Folyamatosan hangosodik, majd egyszerre vsak halkul, és ezt ismétli sokszor. Nemtudom mien rendszerük van, sima hangszórók, és a lejátszón nincs USB valamint az újraírható CD-vel sem boldogul. Azt mondta csináljam ".audio" kiterjesztésre, de erről semmit még csak nem is találtam. Akkor most milyen formátumban legyen? Format Factory 3.0.1-m van.

Válaszokat előre is köszi!!!!!



2013. máj. 29. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Hmmmm......

Felét sem értem a leírtaknak, de letölteni gondolom mp3-ban szoktál. Ha az jó, akkor a cd-t konvertáld abba.

Audio CD fájlba menüpont, talán. Nincs most nekem a FF feltelepítve.

2013. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mivel játszod le a zenét?

sima cd lejátszó? akkor egy audio cd-t kell írni, és ennyi.

Audio cd-t wav-ból, mp3-ból minden gond nélkül lehet írni.

2013. máj. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!