Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egy felhasználót...

Hogyan tudok egy felhasználót letiltani YouTube-ról?

Figyelt kérdés
Szoktam videózni és szeretnek a nézőim de van egy felhasználó aki folyamatosan az összes videómat mindenféle ok nélkül dislikolja meg negatív kommenteket ír. Hiába kérdezem meg tőle hogy mi baja van mindig az a válasza hogy hagyjam abba videózást. Am ezt azért mondja mert ő is videózik és szerintem féltékeny vagy vetélytársak vél de ez mellékes. Szóval hogyan tudnám letiltani hogy egyáltalán ne tudja még csak megnézni se a videóimat ?

2013. júl. 6. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak az üzenetekre és a kommentelésekre jó, de nem tudom biztosan. Rá mész a csatornájára--->A YouTube-ról--->Az után lesz ott egy kis zászló, arra rákkattolsz és ott lesz a tiltás.

Remélem tudtam segíteni.

2013. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült. Köszönöm szépen a segítséged.
2013. júl. 13. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!