Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet úgy formázni videóban...

Lehet úgy formázni videóban audiót?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy van egy videóm és annak az audió formája speex..ahhoz meg nem találok semmi kodeket vagy lejátszót ezért akarok inkább formázni,de ha tudtok hozzá egy lejátszót vagy valamit akkor azért nagyon hálás lennék :D

2013. aug. 10. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt a lista a progikról, amik lejátsszák (ajánlom: foobar2000, vlcplayer):

[link]


codec:

[link]

2013. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :D kicsit félreérthető voltam meg nem írtam ki bocs:az a baj h pl nekem vlc playerem van és le játsza de nem ad hangot.. kmp-se de most a kodecet megpróbálom hátha azzal sikerül hangot is adni :D
2013. aug. 10. 15:56
 3/3 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT MEGOLDANOM!! :DDDD áá de jó :D azért köszi a segítséget, ha valaki másnak is lenne ilyen problémája annak leírom h le kell tölteni az adobe media playert és menni fog a hang is :D
2013. aug. 10. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!