Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek?

Milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés

Ti milyen tableteket ajánlanátok?

Fontos lenne:

-Wifi/Bluetooth/HDMi kimenet/USB otg kábel

(3G hanyagolható)

-Minimum 1 Gb Ram ( Szerintetek ennyi elég jobb játékok futtatásához?)

-Minimum 8" kijelző vagy nagyobb

-Kb. 20-35 ezer forintig terjedőleg lenne elérhető számomra

-Legyen a cégnek megbízható szervize Magyarországon



#tablet #milyen tabletet vegyek?
2013. aug. 23. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
20-35 körül ilyet nem igazán fogsz találni, főként a megbízható szerviz gond lehet ilyen árnál.
2013. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wayteq xtab 70dci/Concorde tab speed 35 ezerért ezek a legjobbak. De ezektől se várd, hogy a Modern Combat 4-et fogják neked vinni high-on. nekem wayteq-em van, és van amikor még a dead trigger is belaggol kicsit.
2013. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nekem eddig egy huawei ascend y200 telefonom van ( általában 40 mb szabad rammal), úgy hogy nem az az elvárásom, hogy full grafon elvigyen mindent
2013. aug. 24. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
A wayteqen nem csodálom, azt nem is játékra találták ki. A GPU sajnos nem igazán teszi ezt lehetővé. A Speedtől viszont elvárható, hogy lag nélkül fussanak rajta a komolyabb játékok.
2013. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Orion tab 700-am van nekem...Azóta már megvetted amúgy ? :D A tablet 25-30 ezer forintból kb. megvan.Nekem semmi bajom nincs vele,minden 2014-es játék is fut rajta.2 GB ramom van...Persze van ettől gyengébb-erősebb.Van Orion tab 900-a tesómnak.Ez egy újabb modell.Ez is 35 ezer forintból simán kijön és nagyon kemény+5 megapixeles kamera van benne elől is meg hátul is.. Boccs a hosszú írásért...Írj ha segítettem,vagy ha már vettél :)
2014. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!