Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kávé ment a laptopom billentyű...

Kávé ment a laptopom billentyűzetébe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kicsi ment bele, rögtön kitörölgettem, megszàrítgattam, mégis azóta ha bekapcsolom nem erzekel gombokat, illetve magatol ir, neha sipol mintha be lenne ragadva folyamatosan egy gomb.....jelszo van rajta ezert meg csak belepni sem enged, mert lenyomok egy gombot, es otszor viszi azt be, meg magatol leuti az entert.....elkepzelheto h csak bill csere szukseges?
2013. szept. 8. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

csak a billentyűzet reccsent be :)

valószínűleg csere lesz belőle, de aki ért hozzá szétszedheti tiszta alkohollal megtisztíthatja és működni fog

2013. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól szárítodtad ki? Kapcsold ki 24 órát rakd ki a ablakba, hogy száradjon. /NE HASZNÁLD/

Ha holnap bekapcsolod és még mindig nem működik akkor annak annyi úgy gondolom. Ha utána be viszed a y még mindig nem jó/szervízbe /, hog valószínű, hogy kicseréltetik teljesen úgy gondolom.


Egyébként nem értem miért kell a gép felett inni. /Minket tesómmal arra neveltek, hogy 5 méteres körzetébe nem vihetünk se kaját se inni/

2013. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos hulye voktam pedig nem szoktam melette inni, enni de most megtortent a baj..... nagyon sajnalom :( amugy ez tegnap este tortent, azota is ezt csinalja......
2013. szept. 8. 13:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnezest sracok a hibaert telorol vok
2013. szept. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!