Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A google CHROME böngészője...

A google CHROME böngészője vagy a mozilla FIREFOX böngészője a biztonságosabb?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, attól függ milyen értelemben. Ha nincs mellettük semmilyen vírusirtó természetes, hogy magukban nem érnek semmit. Vannak ugyan APP-ok, amik vírusokat blokkolnak, de, mint böngésző nem a biztonságot, hanem a gördülékenységet nézik inkább.

Azt, hogy mennyi memóriát eszik, mennyi lapot tud kezelni, mennyire gyors és, hogy mennyire felhasználóbarát. Ezek mellett a biztonságot a legutolsó helyre sorolnám... Nekem mind a kettő fent van és azt használom, amelyikhez éppen kedvem szottyan.

Jobban szeretem a chromeot, mert nem tudom miért, de jobban ki vagyok békülve az appjaival, viszont a firefox sem rossz, azt is szépen lehet használni. Ha viszont a memória miatt aggódsz, akkor az Opera fogyasztja a legkevesebbet.

2013. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A usertől is függ, hogy ő maga mennyire van biztonságban. Ha figyelmen kívül hagyja a figyelmeztetéseket pl adathalász oldalakról, vagy olyan helyeken ad meg személyes adatokat, ahol nem kéne, akkor tökmindegy, hogy milyen böngészőt használ. Ha elolvasás (vagy az olvasott dolog megértése) nélkül elfogad dolgokat, akkor szintén tökmindegy milyen böngészőt (vagy akár vírusirtót) használ. Van ismerősöm, aki bármilyen védelemmel képes két nap alatt beszedni a rendőrséges vírust. De "nem csináltam semmit" - attól meg nem jön elő...
2013. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!