Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A 101 kiskutya játékom miért...

Bri11 kérdése:

A 101 kiskutya játékom miért nem indul? (több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még alsós koromban nagy divat volt ez a játék, informatika órán az egész osztály ezzel játszott, köztük én is. Megkértem az informatika tanáromat, hogy írja ki nekem lemezre. Kiírta, és írt hozzá egy szöveget, hogyan kell telepíteni. Régen még nem volt internetem, ezért anyukámmal mindig ezzel a játékkal játszottunk, nagyon imádtam.

Most fiók pakolászás közben előkerült a CD, és gondoltam játszok vele egy kicsit (13 kicsit fura ilyen gyerekeknek való játékkal játszani, de na xd). Megpróbáltam feltelepíteni, de nem találtam a tájékoztatót. Mivel már elég sok mindent telepítettem gépre, és azért jobban értek hozzá mint kisebb koromban, gondoltam menni fog.

Amikor "megnyitom" akkor két ikon van ott. Az egyik egy kép, a másik maga a játék, rámegyek, de befeketedik a képernyő és kilép belőle. Miért van ez?:(



2013. okt. 22. 19:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*13 évesen

Sorry x)

2013. okt. 22. 19:45
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja,és még kisebb koromban kértem meg, hogy írja ki nekem :D Még alsós koromban, úgy 2.-ban :)
2013. okt. 22. 19:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, és kiírja, hogy "hibát észlelt, ezért leáll".
2013. okt. 22. 20:43
 4/11 anonim válasza:

Gépigény?

Vagy akár vírus?

2013. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Csxeba ***** válasza:
Milyen Windows? Valószínűleg kompatibilitás... Az újabb rendszereken a régi játékok nehezen futtathatóak, mivel túl gyors hozzájuk a gép kb. Próbáld meg jobb klikk tulajdonságokkal beállítani a "kompatibilitási módot" arra a windowsra, amin eredetileg ment (valósznűleg 95/98ííííííí, nem tom, mikor voltál alsós)
2013. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
WIN98-ra próbáld feltelepíteni, vagy virtuális gépre.
2013. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Amikor beteszem a lemezt rámegyek az "E" meghajtóra, kihoz egy mappát "102 kiskutya" névvel. Rámegyek, ezeket hozza ki:

[link]


Rámegyek a "Pcdogs"-ra, ahogy az a képen is jelölve van. Akkor nyit egy új ablakot, fekete lesz a képernyő, majd dob egy hibaüzenetet, aztán utána meg alig tudom bezárni, mert befagy.

2013. okt. 23. 13:25
 8/11 A kérdező kommentje:
Most 7.-es vagyok :D ;)
2013. okt. 23. 13:26
 9/11 Csxeba ***** válasza:
Xp-n vagy és nem tudom ennyiből. Mi a hibaüzenet? esetleg azt is printscreen-ezheted.
2013. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Megpróbáltam elindítani, hogy kidobja a hibaüzenetet és lefotózzam, de nem sikerült. Vagyis az elején nem az egész képernyőm sötétült be, aztán amikor átállítottam amit mondtatok a kompatibilitásnál, akkor már az egész, azt hittem indulni fog,de nem. Most megint nem az egész képernyő feketedett be, de lefagyott, már majdnem újraindítottam a gépet, olyan szinten lefagyott. Végül nagy nehezen be tudtam zárni, csak ezt a hibaüzenetet tudtam "lekapni", de másfajtát is kiszokott írni.

Szóval a kép:

[link]


Majd mindjárt megpróbálom még egyszer, hátha kihozza a másik fajta hibaüzenetet.

2013. okt. 23. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!