Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop/netbook vásárláshoz...

Laptop/netbook vásárláshoz segítséget szeretnék hozzáértőktől?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy laptopot/notebookot/netbookot. Sajnos nagyon le vagyok maradva, mit kell néznem az igényeimhez, és mennyit érdemes kiadni: egyszóval, egyáltalán nem értek hozzá. :(

Mondom mire lenne szükségem:

Erre kell:

- internetre

- nagyobb programok fussanak rajta (videovágás miatt - programok mint pl. Sony Vegas)

- játékok (Sims, Assassin's Creed, ilyesmi)

(- általános dolgok, amikre egy egyszerű gép is jó -> de gondolom erre mind képes :))


Amilyen legyen:

- lehetőleg könnyű, "kényelmes"

- 100 ezer körül már elég sok lenne, de ha csak e fölött van az igényeimnek megfelelő, arra is kíváncsi vagyok. Nyilván minél olcsóbban szeretnék venni, akár másodkézből.


Remélem mindent leírtam! Ha szükség lenne még valami információra, akkor szívesen írom, és nagyon nagyon köszönök mindenféle segítséget. :)


2013. okt. 22. 23:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!