Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos az...

Mennyire biztonságos az online napló írás?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a napló írást online az kedvencnaplom.hu-n.Mennyire biztonságos ez?

2013. nov. 24. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztonságos.
2013. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is írok naplót, de nem bíznék meg az online formában. Sokkal biztonságosabb ha a gépeden tárolod...
2013. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát még senki nem halt bele, ergo biztonságos.
2013. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:)
2013. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bár a fönti oldalt nem ismerem, én nem nagyon kedvelem az online naplózást, saját élmények miatt. Nekem blogom volt, olyan, amit be lehet állítani, hogy csak én lássam, és jelszó is kellett minden belépéshez. Ennek ellenére egyszer a gépem véletlenül megjegyezte a jelszót egy másik böngészőről, földobta a javaslatok között, és egyszer amikor apukám a gépemen akart valamire rákeresni, megtalálta. Róluk is írtam, bár névtelenül, de nagyon kellemetlen volt. Ha nincs semmi olyan témád, ami kínos lenne, ha kiderül, csak akkor ajánlom.
2013. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!