Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Függő lettem. Van kiút?...

Függő lettem. Van kiút? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2 éve ismertem meg a Minecraft játékot. Először csak úgy szórakogatásból,Survival kis házban este nem megyek ki. Utána rá 5-6 hónapra rá a haverom megmutatta a Creativ módot. Rászoktam. ez 1.3.1 idején történt a Huminecrafton.

Utána Felmerészkedtem a Serverekre. Még jók voltak de törölték a mapot :/ ezek idején még csak úgy a képernyőt néztem. Utána Május végefelé 1,5 éve elkezdtem (szédülni) de ilyenkor már naggyából kissé beleéltem magam a játékba.

Azóta haladtam lefelé a lejtőn azt megígérve , hogy nem leszek függő. A ....-t nem (már bocsánat) Utána nézegettem Siriust James_mc-t. FÜGGŐSÉG KORSZAKA Játszottam már viszonylag elég sokat vele kb. hétvégén a 12 órából 10 órát vagy többet abban a tudatban voltam, hogy az orvosok mondták, hogy gyorsan túl gyorsan fejlődök. De 1-2 napja néztem bele a BEN X nevű filmbe rájöttem ,hogy kezdek elszakadni a valóvilágból nem szédülök. Nem aludtam éjszaka emiatt hogy én ilyen vagyok. Nem lehet normális életem ha ezt így folytatom. Van kiút? Öngyilkosságot nem kérek. És 11 ÉVES FIÚ VAGYOK



2013. nov. 25. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
egyszerű, töröld le, törd össze a lemezt...
2013. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nekem nem cd-s nem eredetis
2013. nov. 25. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Töröld le, amíg meg tudsz válni tőle, addig okés.

Ha már nem akkor... Szóval letörölni!

A való világ is egy játék, nincs benne cheat, jó a grafikája, igaz néha picit unalmas a játék menet, főleg mikor padban kell punnyadni, de ezért jó!

2013. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem vagyok elszakadva csak kezdek a nap egy szakában néha néha de ez már baj és ma amikor esett a hó, akkor jöttem rá, hogy milyen az életem
2013. nov. 25. 17:54
 5/9 A kérdező kommentje:
de a való világ nem játék és nem pixeles, nem grafikája van.
2013. nov. 25. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy nem, a való világ is egy GTA, csak jobb grafikával. xĐ
2013. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wolfenstein2000 ***** válasza:
53%

Játsz a DayZ Epoch-al, és töröld le a Minecraftot!

Ok, amiért nekem bevált:

A DayZ Epoch-ban lehet építeni, valamint nagyobb kihívás a túlélés is. DE! Az építéshez szükséges nyersanyagokat gyakran órákig kell keresni, valamint a csak multiplayer módszer miatt igen könnyű elveszíteni a cuccaidat.

Rá lehet függeni? Igen!

De akkor miért éri meg? Mert mint azt ahogy elmondtam, könnyű meghalni, de nehéz cuccokat találni. Éppen ezért egy meghaláskor az embernek elmegy a kedve a játéktól, de az kreativítási vágy és az, hogy te igenis alkotni akarsz a géphez köt. Így kialakul egy balance a kettő között.

De ha erre ráfüggök -gondolod magadban- akkor ezzel fogok mindig játszani!

Nem éppen.. A sok kudaarc (meghalás, szerencsétlenkedés, bénázás) miatt igenis abbahagyod a játékot, de ha ráfüggesz akkor mindig ezzel a játékkal fogsz játszani, azaz ha gémelni támad kedved akkor ez lesz az első.

És végül ezzel kapcsolatban: nekem most hogy megy?

Mindíg megvárom a haveromat, mert vele tolom. Ez kb reggel 11 óra

Felmegyünk a kedvenc szerverünkre, és játszunk. Ez úgy kb 3, max négy óra.

Egyszer az említett időpont után:

a, megunjuk a felszerelések után való keresgélést

b, lelőnek

Ezek miatt arra a napra elmegy a kedvem a játéktól, és tádá! Nem akarok minecraftozni, mert szerintem a DayZ Epoch annál jobb! De a dayz-től meg arra a napra elment a kedvem. És hoppá! Nem akarok gémelni, kb. D.U. 3 óra van, nem élek a függőségemnek, és van egy szabad délutánom!

Van még egy tippem ha ez nem működne, de ez macerásabb, révén csak 11 éves vagy.. De működhet!

2013. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
60%

Hello!

Ha már minecraftozol akkor csinálj benne olyat ami nagy és hasznos lehet túlélő módban de kreatívban építsd meg és tényleg olyat akarj megépíteni hogy a fejed belefájdúljon a minecraft-hoz való gondolkodás révén.

Így valószínű kevesebbet játszol majd és ha sikerűl egy-egy amit akartál az meg büszkeséggel tölt el!( http://www.youtube.com/watch?v=JDVKCX7FBkA)

pl ilyen is ha van kedved !



És ezt csak úgy mondom saját tapasztalatból.:

Szerintem addig játszál ameddig még fiatal vagy.

később nem lesz rá időd. :/

Ha segítettem akkor nem szívesen! mert matekot kéne tanulnom :SS :// :'( pápá

2013. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jah és öngyilkosság ???????

ne legyél hulya! (a grammar man-ek kedvéért : Hülye*)

majd ha nagyobb leszel esetleg barátnő az jó tud lenni

am meg 17Fiú

2013. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!