Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a konfigon szerintetek,...

Ezen a konfigon szerintetek, hogy mennének a mai játékok?

Figyelt kérdés

Processzor: Pentium 2117U (1800)

Memória: 4096 (DDR3) MB

Merevlemez: 750 GB

Kijelző: 15.6ʺ HD LED matt

Videokártya: 2048 MB NVIDIA GF GT720M


egy asus laptopról van szó, most vennék a laptop.huról

ideális az ára többet nem szeretnék költeni,mert 2 éve vettem acer laptopot 260 ezer FT-ért, és mára már a fél képernyő pixel hibákból áll, a billentyűje meg nem jó ....


2013. dec. 4. 01:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A mai játékok sehogy, a 2-3 évesek lowlowlowon futnának.


Egyébként ha véletlen tudnád a játék nevét amire kiváncsi vagy, akkor beütögethetnéd az egyik systemreq honlapon.

2013. dec. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezen pl miért nem mennének ? mi kicsi benne ? csak azért kérdem, mert van itthon egy gépem abba intel celeron 2magos proci, 3gb ddr3 ram , 512mb videókártya, 500gb vinyó, és azért mennek rajta a játékok pl a call of duty 7 nagyon lowon elmegy azon a gépen úgy hogy pár perc után kilép, de abba kisebb valamennyivel minden, ebbe meg a videókártya az ami jónak tűnik , egyébként engem a gta 4 érdekelne hogy el e futna ezen mert a mostani gépemen amit leírtam hát elfut nagyon lowon
2013. dec. 4. 01:35
 3/12 anonim ***** válasza:

(Ne legyél már ennyire életképtelen szépenkérlek.)


[link]


Ezen is lowon futna.

2013. dec. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok abszolút életképtelen én is néztem mennyi a gépigénye de nem értem itt mi a gyenge ehez a processzor 2 magos ebbe is a ram bőven megvan a videókártya meg aztán pláne akkor most itt mi a kicsi arra kértem egy értelmes választ nem egy linket .... ez a k*csg oldal nem arra van hogy linkelgessenek hanem hogy értelmes választ adjanak az emberek ha meg nem tudsz választ adni a kérdésemre ne is írj vagy ha szimplán lusta vagy kifejteni és csak linkelni tudsz köszönöm akkor se kérek belőled ...
2013. dec. 4. 01:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Az ajánlott CPU egy négymagos szörny, ami vacsorára megeszi ezt az elavult vackot. Laptopba pedig nem raknak normális videókártyát, nemtudom hol hallottad hogy ez erős. (A nagy memóriától nem lesz erős.)


Az pedig hogy te nem tudsz olvasni, grafikont értelmezni és a butaságodat hajtogatod hadd ne legyen már az én problémám.

2013. dec. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
laptopba nem raknak normális videókártyát hát azt megnézném... ami van hibás laptopom azon jobban elfutnak a játékok mint a gépemen amit leírtam és a laptop intel centrino 2 magos 2.20ghz 2gb ddr2 ram 512 hd videokártya és jobban megy mint a gépen lényeg tényleg nem raknak bele normális videokártyát mért ne raknának ...
2013. dec. 4. 01:59
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon gyenge a procid,közép-alap grafikán,talán elmenne egy-két új játék.
2013. dec. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem, ha mondjuk egy core i3-as procisat néznék azzal mi a helyzet ?
2013. dec. 4. 02:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a vasat.

[link]

Gamer konfig, elmegy rajta minden. Mi a furcsa? 150W-ot fogyaszt. Egy asztali megeszik 300-400-500Wattot simán. A harmadából biztosan időtálló és gyors hardvereket lehet beletenni, olcsón. Ja nem.


Az pedig hogy a te asztalid még ennél is rosszabb, ne legyen már érv amellett hogy a laptopokban jó videókártya van.

2013. dec. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nem játékra való.

Mekkora a maximális összeg amiből gazdálkodhatsz ?

2013. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!