Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8 IBM -re hogy lehet...

Windows 8 IBM -re hogy lehet telepíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Nekem IBM R40 notebook-om van 2 giga memoriával 120 giga HDD-vel ellátva és a Windows 8 -at valamiért nem tudom feltelepíteni miközben az IBM adott ki rá drivert !

Szerintetek mi lehet a gond ?

Kék halál szövegben azt írja 4 giga ram szükséges hozzá olyan mint a X64-et töltöttem volna le de X86-ot töltöttem le és még is ezt írja ki... Egyáltalán fellehet-e rá telepíteni és ha fel honnan érdemes letöltenem Win8-at ténylegesen X86 legyen ?!

Ha Windows 8 esélytelen végső esetben akkor melyik Windows 7-et tudjátok ajánlani ?

Jelenleg Windows XP SP2 OEM van rajta.

Válaszokat előre is köszönöm !



#win8ibmplut
2013. dec. 10. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Félreérted a hibaüzenetet. Arról van szó, hogy a Pentium procid nem támogatja az NX nevű funkciót, ami a win8-hoz kell, rendszerkövetelmény. Nem fogod tudni felrakni rá még akkor sem, ha x86-os.


A Lenovo honlap tanulsága szerint az XP az utolsó támogatott rendszer a géphez. Még a Vista se, pedig az se mai gyerek.


Én a helyedben rajtahagynám az XP-t, esetleg újratelepíteném normálisan, de nem cserélném újabbra, mert nagyon be fog lassulni.


Ha mindenképp ragaszkodsz a frissebbhez, akkor 7, és tök mindegy, melyik, kivéve starter. Én speciel a professionalt használom, mert az KMS-aktiválható, nem kell loaderezni.

2013. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia és köszi a választ.

Esetleg Windows 98 /2000 ezek mennyire jók ?

Windows XP-ben melyiket ajánlod ?

SP3-mat nem szeretem svchost.exe folyamatosan 100%-on pörög !

Nekem jó lenne Linux is amelyik megbízható és strapa nekem csak internetre és filmnézésre kell másra nem.

2013. dec. 10. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy Ubuntut, azt simán elbírja.
2013. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

98/2000 régen nem támogatottak, ami leginkább azért problémás, mert a mai programok közül semmi nem fut rajtuk. Még a böngészők sem.


XP-ből amid van, csak ne buherált legyen. Az svchost probléma megoldható az automatikus frissítések kikapcsolásával. (Ilyenkor persze ajánlott manuálisan frissíteni néha.)

2013. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!