Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le a gépem random...

Miért fagy le a gépem random időnként?

Figyelt kérdés
Nem csak terhelés alatt fagy le hanem néha bekapcsolás után 1-2 peccel is lefagy vagy sima böngészés alatt. Úgy szokott lefagyni hogy először megáll a kép aztán nem reagál semmilyen billentyűparancsra (numlock-ra sem) aztán egy kis ideig mozgathatom a kurzort aztán az is megáll és csak a reset segit.
2013. dec. 24. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
talán vírus
2013. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
teljes virusellenőrzést csináltam és nincs virus.
2013. dec. 24. 20:08
 3/7 Hegedus Csaba válasza:
Nekem jelenleg egy 4 éves Win7-em van, és ugyan már lassú, de eddig még egyszer sme fagyott le úgy, hogy újra kellett volna indítani, általában 1 perc múlva mindig helyre állt. Nem tudom milyen OP rendszered van, de esetleg egy újratelepítés megoldhatja. Emellett egy töredezettsége-mentesítés sem árthat sokat, vagy esetleg egy lemezkarbantartó. Mindkettőt megtalálod a Minden program, kellékek alatt azt hiszem. Sajnos ennyi infóval, amit megadtál, okosabbat nem tudok mondani:(
2013. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ujratelepités már megvolt töredezetségmentesités is.

de sajnos nem segitett.

Gépem:

CPU:Intel Pentium g860 3.00Ghz

Videókártya:Sapphire HD 7790 OC 2GB

Ram:Kingmax 4GB ddr3 1333 Mhz

Táp:500W gyári


Gépem:

CPU:Intel Pentium g860 3.00Ghz

Videókártya:Sapphire HD 7790 OC 2GB

Ram:Kingmax 4GB ddr3 1333 Mhz

Táp:500W gyári


én a gyári 500W s tápra gyanakszom.

2013. dec. 24. 20:38
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és Win 7 em van
2013. dec. 24. 20:39
 6/7 A kérdező kommentje:
kérlek segitsetek
2013. dec. 26. 09:49
 7/7 A kérdező kommentje:
még annyit tudok segiteni hogy amikor megvettük az új videókártyát és betettük (drivereket természeteseen leszedtem előtte) a gép inditásánál valami elkezdett sípolni és csak fekete képernyő volt. ebből én alaplaphibára tudok csak gondolni.
2014. febr. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!