Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tölti vissza...

Mennyi ideig tölti vissza Ncore-on?

Figyelt kérdés
Addig értem, hogy 48 óra, 1 hónapon belül..Már egy pár filmet vissza is töltött, de, ha mondjuk ma (december 30-án) letöltöttem egy filmet akkor a hónap végére nem tölti vissza.. Akkor a letöltéstől számított egy hónapig? Mert én így tudom, nem vagyok biztos benne ezért kérdezem.

2013. dec. 30. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Letöltéstől számított 30 vagy 31 nap nem tudom pontosan.
2013. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kötelezettséget bárhogy lehet teljesíteni, akár egyben, akár megszakításokkal. A rendszer csak a hónap végén ellenőrzi a seedkötelezettséget, tehát minimum 2 hét, maximum 6 hét van a teljesítésre. Ekkor (és csak ekkor) dönti el a rendszer, hogy az adott torrent megfelelően vissza lett-e töltve, vagy sem (visszaseedelt torrentek száma, hit’n’run-ok száma). Hónap végén, minden 14 napnál nagyobb torrent, törlődik az aktivitás menüből.
2013. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Letöltés 2 hét lejár Határidő Összidő

nov. 1. nov. 15. nov. 30. 29 nap

nov. 16. nov. 30. nov. 30. 14 nap

nov. 17. dec. 1. dec. 31. 44 nap

nov. 30. dec. 14. dec. 31. 31 nap

2013. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hónap közepén megkezdett letöltés a másik hónap végén fog hit'n'run lenni ha nem osztod vissza. Azért írják hogy minimum 2 és maximum 6 heted van visszatölteni, és nem maximum két hét.


"A rendszer csak a hónap végén ellenőrzi a seedkötelezettséget, tehát minimum 2 hét, maximum 6 hét van a teljesítésre. Ekkor (és csak ekkor) dönti el a rendszer, hogy az adott torrent megfelelően vissza lett-e töltve, vagy sem "


És ez mind ott van a Wiki-ben leírva, ha nem vagy biztos akkor az oldalon megnézheted.

2013. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!