Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leírnátok tapasztalaitokat a...

Leírnátok tapasztalaitokat a samsung galaxy ace-ről, samsung galaxy fame-ről?

Figyelt kérdés
PL.: gyorsasága,aksija, stb.

2013. dec. 31. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hulladék mind a kettő.
2013. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem ace-m van, sokan mondják hogy rossz telefon, de nekem nincs vele semmi bajom.

Itt megtalálod a pontos jellemzőjét

[link]

Ne felejts el lapozni :)

2013. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egy pár éve Ace-m van, és nagyon nincs vele baj 1 napig bírja az akksi simán, persze ha folyton nyomogatod akkor pár óra alatt lemerül, sok alkalmazást nem tudsz rá tenni mert nem bírja de nekem pont jó :)
2014. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Második vagyok

Ha nem nyomogatom folyton,akkor nekem 2 napot is kibír az aksija.

2014. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem az előző telfonom ace volt, 1-másfél évig semmi gondom nem volt vele, arra amire használtam tökéletesen megfelelt. De aztán elkezdte azt, hogy rendszeresen lefagy, magától újraindul, az enyémet rövid időn belül 2x kellett frissíteni, mert nem működött. Szóval meggondolnám a helyedben. A másik készüléket nem ismerem.
2014. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
galaxy ace : ace telefonom volt 9 hónapig . Tragédia . Rengetegszer újra kellett rakni , illetve szervizben is volt . a fame is katasztrófa , ne vedd meg egyiket se semmi féle képpen
2014. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem a maga idejében nagyon jó kis telefon volt az ace,jelenleg első androidosnak megfelelő szerintem,csak telefonálni illetve nem sok alkalmazást futtatni ma is tökéletes,a kamerája is szép képeket készít,a frame ugyan az

picit erősebb proci és már 4.-os android.

http://www.youtube.com/watch?v=0GRTQmznPyY

2014. jan. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!