Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bányásznak magyarországon...

Bányásznak magyarországon doge coint?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 31. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 4 vagy 5 napig bányásztam még akkor, amikor megjelent.

A felét beváltottam BTC-re kb 1300$ értékben, a másik fele még megvan, majd később eladom.

2013. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elég jól hangzik, gondolom jó sok erőforrásod volt ha annyit tudtál vele bányászni. Én most próbálkozom vele, remélem fog terjedni.
2013. dec. 31. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
2 géppel csináltam csak. Akkor még nagyon kevesen bányásztak dogecoint, és kicsi volt a difficulty :D
2013. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Toga Aty ***** válasza:
Republic of Gamers kerestél 5 nap alatt félmillió forintot és befejezted,nagy kamus vagy nem mondom..
2014. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:D oké..
2014. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régi bitcoinos, dogecoinos kérdéseket nézegetek. Ha esetleg még itt vagytok és olvassátok ezt, megírhatnátok, hogyan alakult a sorsotok.

Én annó használtam bitcoint, illegális célra, de mindig csak annyit vettem, amennyi kellett. Aztán gyerekeim lettek, egyáltalán nem is követtem az egészet. Nemrégiben végigtúrtam a gépeimet, régi backupokat, hátha akár csak egyszer is elfelejtettem levásárolni, amim volt, de sajnos nem találtam semmit. Kíváncsi vagyok mi lett azokkal, akik eleve befektetési célból vettek vagy bányásztak annak idején. Meg tudtatok gazdagodni, vagy menet közben eladtátok akkori szemmel nézve hatalmas, mai szemmel nézve viszont piti kis csúcsokon?

2021. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!