Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik laptopot vennétek meg, ha főleg tanuláshoz, netezéshez használnátok: Hp, Toshiba, vagy Lenovo?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát attólfügg mennyire vastag a pénztárcád.:D

Én toshibát ajánlom mert abból 1 jó gép már 150 fele van:)


de ha csak tanuláshoz meg nethez kell akk netbookokat ajánlok azok erre a célra vannak kitalálva:)

Asus EEE pc 75 fele van :) De 100 alatt kapsz egy netbookból már elég jót;)

2009. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem adott ez a három lehetőség, ezek közül kell válasszak. Mind a három kb. 140.000 körül mozog. Nekem a Toshiba a legszimpibb, de nem értek hozzá annyira és nem akarok melléfogni. A Hp-ről igazából elég sok negatívumot hallottam,hol ez ment tönkre rajta, hol az...

Szerinted?

2009. nov. 29. 17:22
 3/7 Eye ***** válasza:

Üdv!


Én a helyedben vetnék egy pillantást a dell laptopokra is....

A fentebb írt célra,amire használnád,sztem ez is tökéletesen megfelel : [link]


és alapból 3 év gari.... ;)

2009. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a Dell gépek nagyon jók, az itthoni gépem is dell. Már 4 éve megvan és semmi baja, de mint írtam, ebből a háromból kell választanom! Azért köszönöm!
2009. nov. 29. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Lenovo. Gyakorlatilag az IBM Pc részlege, csak már más pénzéből fejlesztenek, és mint tudjuk az IBM hibájából van minden otthonban már standard PC, mert nem szabadalmaztatták, mert hülyeségnek tűnt a koncepció. Szerintem ha már veszel gépet csak a Mestertől vegyél. Amúgy ha jót akarsz, vegyél egy Thinkpadot, neked bármelyik meg fog felelni, és az egyben lesz még 5év múlva is, nem úgy mint némely Hp, ami két-három év után kezd lebomlani.


üdv: egy 3éves ThinkPad-del rendelkező elégedett felhasználó.

2009. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz. A Think Padnél nincs jobb ha van kb 140-150ed akkor egy Sl510 egy jó videokártyával és király vagy.
2010. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
netezéshez HP vagy lenovo
2010. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!