Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom egy teljes képet...

Hogyan tudom egy teljes képet feltölteni instagramra?

Figyelt kérdés
Ha nem az instagram fényképezőjével készítek képet és a telómba lementett face képem akarom felrakni, vagy a telómmal készített képet mindig méretezni kell.. van hogy egészen pici kockával tudom kijelölni a képet...vagy csak a kép felét.. úgy meg nem akarom feltenni.. lehetséges hogy a teljes képet tudjam feltenni?? Van valakinek ilyen problémája? :/

2014. jan. 6. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:

ha pl fekvő (téglalap alakú) képed van a telefonodban, amit fel akarsz rakni, csinálj egy screenshotot arról a képről, ahogy meg van nyitva a galériádban. utána vágd ki úgy, hogy a kép felett és alatt is ugyan akkora sávban legyen a galériád fekete/fehér háttere, így egy négyzet alakú képet fogsz kapni, ami pont beleillik majd az instagram keretébe.

ugyanígy az álló kép.

ha nem telefonról akarsz felrakni képet, bármilyen képszerkesztővel két perc ugyanígy mellérakni 1-1 sávot a kiválasztott képnek

2014. jan. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az Instasize nevű app-al ezt meg lehet csinálni!
2014. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jogos, azóta én is rátaláltam arra az alkalmazásra :D
2014. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!