Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vasarlasnal mire kell...

Laptop vasarlasnal mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

szeretnek laptopot venni magamnak mert olyan munkahelyem lett h szukseges.

sok fenykep es videot keszitenek mert lehet azt is csinalni majd valahogy ezert kellene egy olyan laptop ami nem merul le hamar az aksija es jo birja a strapat.

ti mit ajanlottok


2009. nov. 29. 21:51
 1/8 anonim válasza:

akksi minél nagyobb legyen az ah, de szerintem egyik sem bír ki 3-4 óránál többet. de ha van olyn akkor írjátok meg mert vennék :)

enyém 4400 és 6 cellás és kb 3-3,5 órát bír.

ha sok fotó és videó kerül rá akkor legalább 3 gigás legyen, de lehet egyszerűbb lenne egy külső vinyó.

videóknál fontos a videókártya és a processzor is úgy tudom.


amúgy ha melóba kell a cég miért nem vesz neked?

2009. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mert nincs ra penz - ezt mondtak nekem s ha kell a munka akkor vegyem meg magamnak


koszi a valaszt

2009. nov. 29. 22:40
 3/8 anonim válasza:
Az eladónő fenekére. Néha az aksi teljesítménye sem árt ha szem előtt van tartva(, plusz a macska is fel van mászva a fára). Macbook asszem 8 óra akksi idő, tesóm meg lenovót vett és nagyon strapabíró volt.
2009. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Üdv!


Fujitsu-Siemenst NE vegyél. Mocskos egy aljas gépek, a legrosszabb alaktrészeket rakják bele. Nekem olyanom volt és 3x volt szervízbe és kb 1 hónapja ment tönkre... Ha veszel vegyél APPLE, DELL, TOSHIBA, ACER, ASUS, HP, MSI, LENOVO


A fusik olcsók de olyan is a minőségük... nem ajánlom senkinek se

2009. dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

appel macbook a legjobb döntés ha megtudod fizetni!

[link]

2009. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Havernak ASUS van, nagyon jó, nincs vele semmi gond. Itt vette: [link]
2009. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek olcsóbbak: [link] Olyan operációs rendszert teszel rá, amit akarsz.
2009. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!