Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Playstation 4 vagy XboxOne?

Playstation 4 vagy XboxOne?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Melyik drágább melyikre vannak jobb exkluziv cimek melyikre vannak jobb szolgáltatások? Lécci mondjatok konkrét véleményt. És ezeket összefoglalva melyik éri meg jobban? vagy csak mond el hogy neked melyik a szimpi
2014. jan. 19. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kellene eldönteni, hogy melyik konzol exkluzív címei jönnek be jobban.

Nekem valahogy a PS4 a szimpatikusabb, de még várok nyári a vételével.

2014. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ps4.
2014. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az xbox design jobban tetszik.3. generáciõ amit ,egveszek xboxból.Nem szakítokma hagyománnyal ;)
2014. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Snowboard válasza:
Szerintem az Xbox nak sokkal szebb a képe
2014. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ukulukumixD válasza:
Nekem személy szerint a PS4 jön be. Exkluzívek, kontroller terén nem lehet dönteni, eléggé szubjektív. XO előnyei: Nagyobb méretből kifolyólag jobb hűtés.Jobb menürendszer PS4 előnyei: Kisebb méret, GDDR5 RAM , akkus kontroller
2015. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!