Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Srácok, szeretnék egy olcsó,...

Srácok, szeretnék egy olcsó, de jó gamer pc-t venni és erre jutottam, szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Szerintem elég jó,csak hogy tudtok hasonló áron,jobbat? [link]
2014. febr. 2. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyik: az Imperiumról már hallottam sok rosszat, szerintem onnan ne vegyél.


Másik: rakd össze te magad a géped, rengeteg előnye van a dolognak

2014. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok rossz alatt mit értesz?
2014. febr. 2. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Pár ismerősömnek volt negatív tapasztalata pl. használt gépet vettek, állapotnak jó volt fentüntetve, de szanaszét karistolt házzal érkezett meg, de anno a PH-n is olvastam róluk, asszem itt:

[link]

2014. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De tegyük fel,ha én megrendelem,a fenti pc-t ami linkbe van,és mondjuk egy monitort is,akkor kihozzák nem? És használható is a gép + monitor évekig?
2014. febr. 2. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezekre nem tudom a választ. Azonban nyilván a nagy számok törvénye alapján bármelyik boltot rossznak titulálhat az akivel egyszer ott kellemetlenség történt, holott a többi 99 teljesen elégedett. Mindenhol hibáznak ahol emberek dolgoznak csak ahol többet, az már zavaró lehet...

Az meg hogy meddig megy a gép, míg meg nem hibásodik nem az ő felelősségük (környezeti tényezők, alkatrészek minősége, használat stb.. befolyásolhatja). Azonban az már az ő dolguk, hogy a garanciaidőn belül korrekt szolgáltatást nyújtsanak az ügyfélnek.

2014. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem,és tudsz jó gamer pc-t vagy ami alkalmas a mostani játékokra? Kb 90 ezer alatt ha lehet ,vagy összeállítva,vagy kompletten,esetleg linket,hogy hol nézelődjek?
2014. febr. 2. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát hogy GAME-elésre nem lesz jó az tuti!Állíts össze saját gépet,sokkal jobb lesz teljesítményben.
2014. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ipon.hu


Asus M5A97 EVO R2.0 25.000Ft

AMD FX-6300 27.000Ft

Seagate Barracuda 1TB 7200RPM 64MB 15.000Ft

Asus R9 270X 56.000Ft

FSP Raider 15.000Ft

Kingston HyperX Blu 8GB 1600MHz CL9 KIT 22.000Ft

Összesen:160.000Ft


Igaz nincs a listán ház,de elég ha fogsz és veszel valahonnan egy régi 500Ft-os kis házat amibe ezek bele mennek és van egy jó géped.Vagy elég,ha kifekteted az alaplapot az asztalodra.Összekötöd a komponenseket aztán az is elég.

2014. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi! :)
2014. febr. 8. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!