Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A domain értékesítése tényleg...

A domain értékesítése tényleg biztonságos? Nem vernek át?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet domaint értékesítése? Azt mondják nagyon sokat lehet vele kaszálni ha jól csinálod, és jó domaint árulsz.Ez elvileg veszteségmentes és szerintem hasznos is.Mit gondoltok érdemes belevágni?Anno a sex.com-al szereztek nagyon sok pénzt, mivel több mint 3 milliárdért kelt el.Félreneértsétek, nem akarok belőle meggazdakodni nem is feltételezem, de szerintem ezzel lehetne kis pluszt keresni.

2014. febr. 11. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A jó címeket már amúgy is elvitték és baromi nagy a kockázat.

Megveszel egy halom címet és vársz... Ha nem veszi meg senki, akkor is fizeted évente érte a díjat.


Ha szerencséd van megvesznek néhányat, de tuti több a kiadásod.


Ha pedig peched van és cégnevet/márkanevet foglalsz le, akkor biza vannak olyan feltételek, ami miatt ingyen át kell adnod akár.


(Plusz amúgy ügyfél oldalról én elég gusztustalannak tartom ezt, hogy megvesznek előre címeket, majd a többszöröséért árulják...)

2014. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Német_Tibor ***** válasza:
Régen tényleg nagy üzlet volt a jó domaineket felvásárolni, de az igazán értékesek mostanra elfogytak. Nem lebeszélni akarlak, de azzal számolnod kell, hogy ezzel nem csak nyereséges, hanem veszteséges is lehetsz.
2014. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!