Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A régi emailom nem él, ezért...

A régi emailom nem él, ezért nem tudok belépni. Viszont feltörték a facebookom-at, és csak arra az email címre küldenek új jelszót, hogy tudjam használni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Volt egy régi gmail címem, de sokáig nem használtam és valószínű törölték. Próbáltam újat csinálni ugyanazzal a email címmel, de azt írja hogy ilyen felhasználó már van, de mikor azt írom hogy elfelejtettem a jelszavam arra az email címre, akkor azt írja hogy az email nem létezik. Persze azóta van új email címem, de a facebookom-ra nem az új emailom van megadva, tehát arra nem küldhetik.

2014. márc. 2. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz hogy megpróbálsz írni a Facebook ügyfélszolgálatnak, ha tudod bizonyitani hogy ténylegesen a te profilod van esélyed hogy vissza kapd sehogy máshogy, itt tudsz nekik írni.


- [link]

2014. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De már írtunk egy levelet a rendszernek, és állandóan azt írják, hogy kis türelmet kérnek. Szerintem több ezer levelet kaphatnak ezügyben, és nem valószínű hogy tesznek valamit is.
2014. márc. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!