Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Helo! 1 hete szórakozok és...

Helo! 1 hete szórakozok és nemtudom megoldani a problémát sehogyan. Talán vki okos?

Figyelt kérdés

Na szoval! van egy asztali számitógépem amit egy lg smart tv-re csatlakoztatok hdmi kábellel.kép van viszont a tv nem ad hangot.külsö hangfalak rávannak dugva a pcre és ugy van hang de én szeretném ha a tv hangszoroi szolnának!

Az eszközelöben látom is


[link]


[link]


a hibakeresö nemjavitja.

alaplapi hangkarit letiltottam bioszba

drivert az istenért nemtudok telepiteni


itt kellene lenni az ikonak a hdmi eszközhöz és itt kellene alapértelmezetté tenni:


[link]


na és akkor a gépem adatai:

op rendszer:Microsoft Windows 8 Professional Build 9200

proci: Intel Pentium 4-3000 (3000.0 MHz)

alaplap: MSI MS-7028 (Intel 915P (Grantsdale-P) + ICH6)

videokari: Sapphire Radeon HD 4650

video lapkészlet: ATI/AMD Radeon HD 4650

hangvezérö(ebböl kettöt lát):

Intel 82801FB ICH6 - AC'97 Audio Controller [B1]

ATI/AMD RV730 - High Definition Audio Controller


tv: LG 50PC1DR-UA


na szoval drivert akartam a videokarihoz meg a tv hez is hogy pl ati catalist control centerbe belehet löni de nem hozza be.letöltöm inditom és azt irja h nemtud végrehajtani semmien modositást.tv-n mnden beállitást probáltam.nemtalálom mivel ütközik.alaplapi hang biosbol letiltva.eszközelöbe a tv re csak azt irja h plug and play monitor.nemismeri fel h lg.nemtudom milehet a baj.pls heeeeeeeeeeeeeelp



2014. márc. 2. 21:16
 1/3 Tengor ***** válasza:
Ha ilyen igényességgel raktad össze a dolgokat, ahogy ezt írtad, akkor ne csodálkozz, hogy nem megy!
2014. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ajjaj.akkor teljesen érthetetlen hogy mi a problémám?
2014. márc. 2. 22:13
 3/3 lali.89 ***** válasza:
Ez driver hiba. Töltd le a Driverbooster nevü progit és auto telepíteni fogja a legfrissebb drivereket.
2015. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!