Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Nokia...

Sidszabi kérdése:

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 520 telefonról?

Figyelt kérdés
Megéri?

2014. márc. 30. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem az van,nekem megéri
2014. márc. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A legjobb ár/érték arányú telefon a piacon. Ha androidosat veszel 40ert vagy akar 60ert az lefog fagyni, akadozni fog stb. Windows phonenal más a helyzet. A Nokia lumia 520-on ugyanugy gyorsan , bug mentesen , akadás mentesen fut a rendszer mint egy csucskategorias telón, plusz a Nokia lumia 520 egy igen minőségi telefon. Csak ajánlani tudom. Illetve most jött ki az új Nokia lumia 625 50-55ezer ftert, az is nagyon Megéri az árát. Kisse fakocska a kijelzője, de mindent egybeveve igen jo vétel.
2014. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem november óta Nokia Lumia 520 van. Napi használat: több riasztást állítok be hogy emlékeztessen erre-arra, wifi és 3G Internetezés (Facebook, illetve mobilra optimalizált oldalak), telefonálás, sms, VIBER, kisebb applikációk, játék nagyon nagyon ritkán csak, néha fényképezek vele. Folyamatosan be van kapcsolva éjjel-nappal. Az akkuja nagyon kímélve max 4 napot bírt, de a jellemző az a 2-2.5 nap.


Ami nem tetszik: nincs benne vaku, a zenehallgatás funkció nagyon gagyi és nem találtam normális applikációt hozzá, nem lehet a telón vagy az SD kártyán levő fájlokat fájlszinten nézegetni-kezelni, nincs megvilágítva az alsó 3 gomb (meg lehet szokni), nem lehet normálisan kezelni WINDOWS XP-s számítógépre kötve - gyárilag így készítették, csak WIN 7-től felfelé jó.


Ami tetszik: elegáns (izlés dolga), a WP8 csempéi szinezhetők, átméretezhetők, az élő csempék feldobható a kinézet, a fényképek amiket készít ha van elég fény elég jók, sok applikációt lehet ingyen letölteni hozzá (pl. van offline szótáram ami külföldön nagyon jól jöhet). Stabilnak mondható, egyszer vacakolt, akkor kikapcsoltam majd be és jó lett.


Összességében nagyon megéri az árát, abban az árkategóriában nem volt másik elfogadható telefon, ami ugyanezt tudja, a vaku hiányzik egyedül, de pl éjjeli sötétben közlekedéshez letöltöttem egy elemlámpa programot (sok van belőle), ami a kijelzőt éles fehér fénnyel égeti, és egy lakásban vagy kulcslyuk keresésekor ajtó előtt ez is bőven jó.

2014. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!