Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy számítógépszerelő egyéni...

Egy számítógépszerelő egyéni vállalkozó mennyire tud megélni egy kb.15 ezres Nyugat-Magyarországi városban? Mennyi az óradíjuk átlagban?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Tipp: szerintem semennyire.
2014. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyhogy? Számítógépe szinte mindenkinek van, és hacsak nem MAC, akkor elég gyakran van vele baj is. Vagy egyszerűen sz@rnak rá, és vesznek újat, vagy kidobják? Szerintem ennyire nem áll jól az emberek többsége.
2014. ápr. 9. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én kicsit pont ebből indultam ki amit írtál, és magamból (bár én informatikus vagyok :)) : A többségnek PC-je van otthon, és mivel nem áll jól az emberek többsége, és mindenki mindent ingyen akar, inkább megcsináltatják ismerőssel - Ha nagyon jó vagy marketingben, akkor egy szűkebb réteg megtalálhat, de sokkal jobb lenne, ha lenne egy boltod, az reklámfelület is, minden nap elmennek mellette emberek, és rögzül bennük. Úgy esélyesebb lehet. Valamint célzott Facebook hírdetésbe k*rvára megérné befektetni. :) Frappáns akcióval pl., de persze te is jól járnál vele.

Mac-esek meg inkább i-boltokba viszik vissza.

2014. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tengor ***** válasza:

Olvasd végig a forumot! Kicsiny hazánkban mindenki nagyon ért a számítógép javításhoz!

Komolyan. #3 jól leírta, ismerőssel megcsináltatják pici pénzért.

2014. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerős a helyzet. Nekem felsőfokú informatikai végzettségem van (szerelésben vagyok igazán jó, programozás, weblap nem nagyon megy, és nem is igazán foglalkoztat). Eddig csak néhány állandó ügyfelem van, de ők elégedettek a munkámmal.
2014. ápr. 9. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!