Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem Wii-t. Nos, néhány...

Vettem Wii-t. Nos, néhány probléma van a beüzemelésével. Bedugtam a három kábelt. (kép, áramellátás, írányitás, Ezek így néztek ki: 2 db kábel és agy hosszú antenna szerű cucc) Mikor bekapcsolom hang van de nincs kép! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Privátban is lehet üzenni! És egyébként hogy hányas verziójú azt hol lehet megnézni?Hogy kell elhelyezni az antenna szerű cuccot?

2014. ápr. 15. 17:40
 1/2 Tengor ***** válasza:
Kézikönyv mit ír róla?
2014. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az antenna szerű cuccot valahol a tévéhez közel kell , a legvékonyabb kábel az antenna szerű cucc , a közepes az áram , a legvastagabb ami három fele megy azt a TV-be kell bedugni egy valami műanyag valamibe. A műanyag valamit a TV-be.TV távirányítóval AV , aztán át a a Wii remote-ra. Ott megnyomod az A-t és mehet. Egyépkeént tényleg nézd át a hasznit.
2014. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!