Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7-nél a Wordben a...

Windows 7-nél a Wordben a rajzeszközök sorának megjelenítése alul vagy felül hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 18:09
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Az nem azon múlik, hogy milyen verziójú Windowson fut, hanem a Word (Office) verzióján.

2002-nél a menüsorból Nézet>Eszköztárak>Rajzolás, de úgy emlékszem valami hasonló a későbbi kiadásoknál is.

2014. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem: Windows 7-nél ez úgy van, hogy felül a Beszúrás címre kell kattintani és ott az Alakzatok-at választani. Ott vannak a különféle vonalak, nyilak, téglalapok, kapcsos zárójelek stb. És nem lehet ezeket külön kitenni, legalábbis nem jelennek meg sem alul, sem felül.
2014. ápr. 19. 09:35
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

Beszúrás esetén csak egyszer, az adott dolog kerül be, míg a beállításoknál elő lehet varázsolni a megfelelő eszköztára(ka)t. Mivel ezen a gépemen még XP és Office 2002 van, nem tudom pontosan megnézni, hogy az OFFICE 2007 illetve a későbbiek (2010, 2013) esetében hogyan kell. De tudom, mivel már használtam sokszor, hogy van ilyen lehetőség.

És, mint már írtam, független attól, hogy melyik Windows, az Office verziójától függ!

2014. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, úgy lehet, de találkoztunk már a kapcsos zárójelek használata kapcsán nemrégiben, és akkor még nekem is XP-m volt és működött az Ön által leírt kirakási módszer. Most, hogy átnyergeltem új gépre és Windows 7-re már nem úgy mennek a dolgok, ahogy régen megszoktuk, és ez számomra is nagyon zavaró. Újra kell tanulni sok mindent.
2014. ápr. 19. 15:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Most megnéztem a Word aktuális verzióját: 2010-es van az én gépemen. Hát eléggé máshogyan néz ki, mint az elődje.
2014. ápr. 19. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!