Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az alábbi laptop márkák közül...

Az alábbi laptop márkák közül melyik a legmegbízhatóbb, illetve legjobb?

Figyelt kérdés
Acer, Dell, HP, Lenovo?

2014. ápr. 21. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Kategóriától is függ am dell v acer egyébként asus
2014. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Mindenki másra esküszik, Lenovonak az üzleti modelljei a jók, de én az ASUS-t ajánlom, jó márka.
2014. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
dell
2014. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
otthoni felhasználásra szánnám, inkább 3d tervezőprogramokra, képszerkesztésre, animáció készítésre használnám. köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2014. ápr. 21. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom, mindenki másra eszküszik. Egy biztos, hogy itt is érvényes az "olcsó húsnak híg a leve" örökérvényű mondás, 100e körül nem kapni értelmes, minőségi gépet.

Mindegyik márkának vannak jobb és rosszabb gépei. Ha csak minőség alapján döntenél, Dell, üzleti HP, Lenovo (bár itt ahogy olvasom, szerviz sajnos nem a legjobb) gépek megbízhatóak, Acer sajnos az "olcsón gagyit" dologra ment rá pár éve (most meg csodálkoznak, hogy üzleti gépeiket sem viszik), és ASUS olcsó gépeit sem mondanám túl jónak. Ha tényleg csak a minőség, megbízhatóság számít, mindenképp üzleti gépet vegyél, még ha úgy is tűnik, hogy indokolatlanul drágák (hasonló hardvert "consumer" gépből sokkan olcsóbban is megkapsz).

2014. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, az még lemaradt: ha főként dolgozni akarsz (illetve sokat foglalkozol 3D rendereléssel, nem csak hobbiként pár órát), akkor meg főleg üzleti gépeket keress, ezekben jellemzően jobb a hűtés, így nyáron sem kell attól tartanod, hogy esetleg túlhevül működés közben, vagy hogy annyira fog tekerni a ventilátor, hogy majd' elrepül a gép.
2014. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm, nagyon sokat segítettél. :)
2014. ápr. 21. 23:38
 8/8 anonim válasza:
Nekem ASUS x55a-sx174d van több mint 7 hónapja és nagyon jól megy. 11.5 órát megy a 24-böl minden nap, még hétvégén is (biztonsági őr vagyok). Filmek és internet. A felsorolt márkákrol nem mondok véleményt, mivel ez az első laptopom. De mikor vettem gondoskodtam a DELL és a TOSHIBA márkán is de végül az ASUS-nál maradtam.
2014. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!