Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért kapcsol ki a monitor ezt...

Mért kapcsol ki a monitor ezt követően mért van kék halál?

Figyelt kérdés
Nem tok videót kiszíteni a movie makerrel meg amit felvettem videót leakarom játszani a monitor kikapcsol és amikor kiakarom kapcsolni a gépet(megnyomom a power gombot) akkor meg kékhalál valami nv4_disp fáljt friisíteni kell.
2009. dec. 24. 12:45
 1/9 A kérdező kommentje:

A Gépem:

Geforce 6600

1GB RAM

1.83 GHz

AMD Sempron(tm)2600+

HDD: A Teljes méret 76,2GB a mostani meg 10,24GB

2009. dec. 24. 12:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg videokártyás probléma van. Töltsd le, és rakd fel a legfrissebb drivert hozzá.
2009. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja próbáld meg a frissitéssel ha azzal nem megy holott a videokartyad vagy rossz rajta a hütés!
2009. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felragtam a legújabb frissítést. Majd meglátjuk mi lesz.
2009. dec. 31. 09:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Én hűtésére gyanakszok! A ventilátort állandóan cserélni kell egy újra, mindig zúg olyan hangja van mintha beleakadt volna valamibe. De csak a gép indításánál csinálja!
2009. dec. 31. 09:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Vedd ki a vidi kártyát, majd a csatlakozását és az aljzatát is fújd/tisztítsd ki és tedd vissza. Sőt ha olyan porszívótok van, amely fújni is tudja a levegőt, akkor max fokozattal fújd ki az egész géped!! A por hőszigetelő!!
2009. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most már játéknál is ezt csinálja!

Letöltöttem a Bully Scholarship Edition-t és telepítettem elindítom bejön a loading utána meg fekete képernyő 3 percig aztán a kék halál, vagy watchdog.sys vagy ez!

2010. jan. 3. 15:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Most már jó minden! Újra telepítés megoldotta a problémát!
2010. júl. 2. 17:28
 9/9 anonim válasza:
Szia, az utolsó kommentre kérdeznék egyet: A gépet vagy a játékot raktad újra? :) Mert játékkal nekem is fennáll ez a probléma.
2013. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!