Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes lenne most venni...

Érdemes lenne most venni okostelefont? Vagy megérné várni az ujj készülékekre? (qHD kijelzős telók pl+ melyik szolgáltatónál érdemes venni telefont? Típus/fajta? Árszegmens? Várjak vele karácsonyig szerintetek? Tipeket kérlek titeket!

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 19:22
 1/10 Tengor ***** válasza:
Ujj készülékre nem érdemes várni. Annyira pici lesz, hogy azt már nem lehet normálisan kezelni.
2014. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2014. máj. 11. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:

1: karácsonykor megemelik az árakat

2: árszegmens - amennyi pénzed van rá.. én mondjuk almatelefonra tuti nem dobnék ki egy vagyont...

3: szolgáltatófüggetlent (kártyafüggetlent) érdemes venni. sokszor úgy sem drágább és legalább nem vagy egyik rabló bandához sem hozzáláncolva

4: én személy szerint android párti vagyok ezen belül azt az árkategóriát érdemes megcélozni amihez elég a pénzed. ha sok van akkor a htc-k elég jók..

2014. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom kamatmentes részletre nem is éri meg venni...
2014. máj. 11. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:
qhd egy nagy marhaság szerintem. nagyító alatt is éles marad a kép (bár fogalmam sincs ki az aki azzal néz egy telefont) viszont annyit zabál, hogy folyton töltheted...
2014. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

amit nem éri meg megvenni azt részletre sem.

(arról meg nem is beszélve hogy szemfényvesztés a 0%thm. mert bár kamatmentes, viszont az összeg az alapból drágább mint máshol tehát a kamat az árba van beleépítve)

2014. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, néztem GSM boltokban, hogy sokkal de sokkal olcsóbbak a telefonok... Ha jól tudom 0 perces telók
2014. máj. 11. 19:37
 8/10 A kérdező kommentje:
GSM boltban éri meg akkor venni? + mi az a 0 perces telefon?
2014. máj. 11. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:
az használt.. vagyis bontott de "elvileg" egyszer sem használt (persze ezt nem tudod ellenőrizni) esetleg ha rajta van a védőfólia. a lényeg hogy gsm boltban is érdemes, de a nagyobb eladók megbízhatóbbak. én annó az extreme digitalnál vettem
2014. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Új, és nem ujj!


Előttem mindent megtudtál, amit kell az új telefon vásárlásáról. Nem szégyen beballagni egy GSM boltba, és venni egy új(nak látszó) készüléket...kevesebb pénzért jobbat kapsz, mint reméled..


járj szerencsével (és ne várj karácsonyig)

2014. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!