Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtubeon hogyan legyen csak...

Youtubeon hogyan legyen csak egyrészes nevem? (pl. luckey)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy hogyan legyen csak egyrészes, ne két része p.: Petivári Lali

Én próbáltam olyat regisztrálni, hogy littlehead

Csak így simán, de muszáj vezetéknevet is írni.

Hogyan tudnám akkor csak egyrészesre módosítani?



2014. máj. 16. 16:21
 1/2 TheLegend válasza:
Szia! Ezt a kérdést már én is sok helyen kerestem..De rájöttem magamtól. Ha nincs megadva a youtubra a teló számod akkor nem lehet, ugyhogy add meg és utánna valahol lesz egy olyan beállítás hogy nevezd el a csatornádat vagy ilyesmi, ott majd még mindig kétrészes lesz de asszem alatta van egy olyan h Üzleti vagy egyéb név használata és ott:)
2014. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írni kell a Vezetéknév rublikába egy pontot, majd a Keresztnévhez amit akarsz:) A pont el fog tűnni
2015. aug. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!