Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy 32GB-os memóriakártyám...

Tévhit kérdése:

Van egy 32GB-os memóriakártyám telefonba (most vettem) és leformáztam fat32-be, de valamiért kb 4GB-nál nagyobb dolgot nem enged rátenni, azt írja írásvédett, vagy nincs elég hely. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pedig azért vettem, hogy reggelente buszon HD-s filmeket/sorozatokat nézhessek. Mi lehet a baj? NTFS formázásba ráengedi tenni, de viszont az android azt nem ismeri fel.Igazából ennyi is lenne a kérdésem, hogy mit tanácsoltok hogy tudnám ezt kiküszöbölni, megcsinálni, hogy nagyobb dolgokat is engedjen rátenni.

2014. jún. 2. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, fat32 egy iszonyú elavult fájlrendszer, 4 GB-nál nagyobb állományokat nem képes kezelni.

Amit maximum csinálhatsz, hogy darabolod a filmeket, sorozatok kisebb méretre, de ez iszonyú macera (ha csak nincs rá valami automata program).

2014. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:
100%

#1 már leírta.

Csak gondolatébresztő: ha nem egy marketingest v. eladót kérdezel, akkor egy telefon kijelzőjén tényleg akkora különbség van a HD és a DVD minőség között?

2014. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az MKVToolNix programmal szét tudod vágni kisebb méretre a filmet. Beállítod mekkora legy egy fájl mérete, pár másodperc után megcsinálja. Így tudod csak kikerülni a fájlméretkorlátot.
2014. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minek akartsz te telefonon HD-ben filmet nézni?? LOL Értelme nulla. Azon a kijelzőn baromság egy nagykijelzőre optimalizált filmet nézni. Nem véletlenül vannak átkonvertálva kifejezetten telefonokhoz a filmek. Több helyen lehet így letölteni.
2014. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért szeretném HD-ba nézni mert 5" os kijelzője van 8magos FULL HD kijelző... Meg megakarom nézni tényleg van-e különbség telón a DVD és a HD minőség között.
2014. jún. 2. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:

8 magos egérmozi? :D

Írd már le a márkáját, mert én nem tudok 8 magos telefont!

2014. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
THL T11 a márkája :)
2014. jún. 6. 18:10
 8/8 Angerfist087 válasza:
NTFS_re formázd a kártyát és mindent feltudsz rakni rá FAt32 alapjáraton csak 4gb-ig kezel fájlokat. jobb esetben.
2015. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!